Samsung ML-1660 Printer

2.836,00 ден.   Спореди

Samsung ML-1660, Laser A4 ,8MB, 16ppm, 1200x600 dpi, 8MB, 150Mhz, 150 sheet tray, SPL, USB 2.0 , CPU 150Mhz, Grey, USB 2.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.836,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung ML-1660, Laser A4 ,8MB, 16ppm, 1200x600 dpi, 8MB, 150Mhz, 150 sheet tray, SPL, USB 2.0 , CPU 150Mhz, Grey, USB 2.0

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка