SAMSUNG MICRO HI-FI SYSTEM  MM-E320/EN

SAMSUNG MICRO HI-FI SYSTEM MM-E320/EN

5.699,00 ден.   Спореди

SAMSUNG MICRO HI-FI SYSTEM MM-E320/EN, 2.0 sepakers, USB, CD, MP3, FM Radio with RDS, 20W RMS,Clock, Alarm settings, Power bass, 17 EQ pressets, remote controller


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG MICRO HI-FI SYSTEM MM-E320/EN, 2.0 sepakers, USB, CD, MP3, FM Radio with RDS, 20W RMS,Clock, Alarm settings, Power bass, 17 EQ pressets, remote controller

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка