SAMSUNG ME82V-B/BOL

SAMSUNG ME82V-B/BOL

5.599,00 ден.   Спореди

SAMSUNG ME82V-B/BOL, Микробранова Печка, Црна боја, Сребрена врата, Капацитет 23л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), ЕАSY контрола (со вртење копче), отв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.599,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG ME82V-B/BOL, Микробранова Печка, Црна боја, Сребрена врата, Капацитет 23л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), ЕАSY контрола (со вртење копче), отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, стаклен ротирачки тањир 288 mm, 6 степени на моќност, Саат, програм за брзо одмрзнување на храна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка