SAMSUNG ME76V-BB/BOL

SAMSUNG ME76V-BB/BOL

4.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG ME76V-BB/BOL, Микробранова Печка, Црна боја, Сребрена врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), TACT контрола(Touch), отварање на в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG ME76V-BB/BOL, Микробранова Печка, Црна боја, Сребрена врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), TACT контрола(Touch), отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, стаклен ротирачки тањир 255 mm, 6 степени на моќност, Саат, Тајмер, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, меморија на програми за готвење, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка