SAMSUNG ME73A/BOL

SAMSUNG ME73A/BOL

4.699,00 ден.   Спореди

SAMSUNG ME73A/BOL, Микробранова Печка, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), Мембранска контрола, отварање на вратата с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG ME73A/BOL, Микробранова Печка, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), Мембранска контрола, отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, стаклен ротирачки тањир 255 mm, 6 степени на моќност, Саат, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка