SAMSUNG ME71A/BOL

SAMSUNG ME71A/BOL

4.499,00 ден.   Спореди

Микробранова печка Бела боја Капацитет 20 литри Самостоечка Механичка контрола Отварање на вратата на копче Керамичка внатрешност Стаклена ротирачка чинија 255 mm 7 степени на јачина Различни начини н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 8 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.270,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка Бела боја Капацитет 20 литри Самостоечка Механичка контрола Отварање на вратата на копче Керамичка внатрешност Стаклена ротирачка чинија 255 mm 7 степени на јачина Различни начини на готвење Автоматско готвење Максимално време на готвење 35 минути Надворешна моќност 1150 w Потрошувачка на енергија 1.150 W Димензии : 330x211x309 мм (ШxВxД)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка