SAMSUNG ME-73A/BOL

4.999,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА
МОЌНОСТ 1150W
КАПАЦИТЕТ 20Л
ГРИЛ
КОНТРОЛА НА ВРЕМЕТО
Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА
МОЌНОСТ 1150W
КАПАЦИТЕТ 20Л
ГРИЛ
КОНТРОЛА НА ВРЕМЕТО
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка