SAMSUNG LS22B150NS

6.690,00 ден.   Спореди

Samsung 22" LED Wide Monitor, Model Name: S22B150N, Model Code: LS22B150NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 6.690,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 22" LED Wide Monitor, Model Name: S22B150N, Model Code: LS22B150NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega infinite), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), 15Pin D-Sub, Magic Tune (Magic Bright, Samsung Magic Color, Magic Wizard), Screen Size: 21,5" Wide

Резолуција на монитор 1920x1080
Дијагонала 21.5" Inches
Сооднос на димензии 16:9
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи