SAMSUNG LED S19A100N

4.999,00 ден.   Спореди

Samsung 19" LED Wide Monitor, Model Name: S19A100N, Model Code: LS19A100NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 4.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 19" LED Wide Monitor, Model Name: S19A100N, Model Code: LS19A100NS/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1366x768, Brightness Typical (Max.): 200cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 600:1 (DCR Mega infinite), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), 15Pin D-Sub, Magic Tune (Magic Bright, Samsung Magic Color, Magic Wizard), Screen Size: 18,5" Wide

Резолуција на монитор 1366x768
Дијагонала 18,5" Inches
Сооднос на димензии 16:9
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи