Samsung LaserJet SL-M2022

3.300,00 ден.   Спореди

Function: Print
Printing Technology: laser

Max. Monthly Duty CycleUp to 10000 pages
Print SpeedSpeed Up to 20ppm in A4
First Print Out TimeFirst Print Out Time Less than 8.5sec...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
АБЦ Стор http://abcstoremk.com   Детали 3.300,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Function: Print
Printing Technology: laser

Max. Monthly Duty CycleUp to 10000 pages
Print SpeedSpeed Up to 20ppm in A4
First Print Out TimeFirst Print Out Time Less than 8.5seconds (From Ready Mode)
ResolutionUp to 1200 x 1200dpi effective output

Processor 600MHz
MemoryStandard 128MB

Duplex Print: Manual
Operating SystemWindows 8 / 7 / Vista / XP / 2000 / 2008R2 / 2008 / 2003, Mac OS X 10.5 - 10.8, Various Linux

Interface: StandardHi-Speed USB 2.0

More Info: http://www.samsung.com/uk/consumer/print-solutions/print-solutions/mono-printers/SL-M2022/SEE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка