SAMSUNG HT-F5200/EN

SAMSUNG HT-F5200/EN

17.999,00 ден.   Спореди

3D SMART ДОМАШНО КИНО SMART HUB (APPS, SERVICE, WEB BROWSER) - ДВОЈАДРЕН ПРОЦЕСОР BLU-RAY 2D/3D 2.1 ( 2 ЗВУЧНИКА + ПАСИВЕН САБВУФЕР ) СЕВКУПНА МОЌНОСТ 500W РЕПРОДУКЦИЈА НА BD, DVD, VCD, MKV, DIVXHD, F...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3D SMART ДОМАШНО КИНО SMART HUB (APPS, SERVICE, WEB BROWSER) - ДВОЈАДРЕН ПРОЦЕСОР BLU-RAY 2D/3D 2.1 ( 2 ЗВУЧНИКА + ПАСИВЕН САБВУФЕР ) СЕВКУПНА МОЌНОСТ 500W РЕПРОДУКЦИЈА НА BD, DVD, VCD, MKV, DIVXHD, FLAC, MP3, JPG WIRELESS LAN READY (ПОТРЕБЕН Е ДОПОЛНИТЕЛЕН АДАПТЕР) DOLBY DIGITAL/ DTS / DLNA / POWER BASS HDMI IN&OUT/ USB / BLUETOOTH DLNA/ANYNET+/ALLSHARE CRYSTAL AMPLIFIER Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка