SAMSUNG HT-F4500/EN

15.999,00 ден.   Спореди

3D BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МОЌНОСТ - 500 W. RMS ФОРМАТ:BD, DVD, VCD,CD ДЕКОДЕР:MKV, FLAC, MP3, JPG DOLBY DIGITAL PLUS / DTS HD / POWER BASS USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) DLNA/ANYNET+ CRYSTAL A...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3D BLU RAY ДОМАШНО КИНО 5.1 МОЌНОСТ - 500 W. RMS ФОРМАТ:BD, DVD, VCD,CD ДЕКОДЕР:MKV, FLAC, MP3, JPG DOLBY DIGITAL PLUS / DTS HD / POWER BASS USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) DLNA/ANYNET+ CRYSTAL AMPLIFIER PLUS HDMI Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка