SAMSUNG HT-E330

8.999,00 ден.   Спореди

330W RMS FM,tuner.USB recording,HDMI,1080P Video,Up-scale,Dolby didital,Pawer bass,Smart Volume,Decoding:MP3,WMA,WMV,JREG,Divx


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 8.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


330W RMS FM,tuner.USB recording,HDMI,1080P Video,Up-scale,Dolby didital,Pawer bass,Smart Volume,Decoding:MP3,WMA,WMV,JREG,Divx

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка