SAMSUNG HDC6255BG/BOL

SAMSUNG HDC6255BG/BOL

11.499,00 ден.   Спореди

Аспиратор 60 cm Inox со стакло Контрола со притискање на копче 3 степени на брзина 450 m3/h 1 мотор 1 вентилатор Тотална јачина 170W Светло 2 x 20 w -Халогенско осветлување Метален филтер Бучност : 52...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.499,00 ден.

пред 8 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 11.850,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аспиратор 60 cm Inox со стакло Контрола со притискање на копче 3 степени на брзина 450 m3/h 1 мотор 1 вентилатор Тотална јачина 170W Светло 2 x 20 w -Халогенско осветлување Метален филтер Бучност : 52-62 dB Дијаметар на цевка: 150 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи