SAMSUNG GE73A/BOL

SAMSUNG GE73A/BOL

6.399,00 ден.   Спореди

SAMSUNG GE73A/BOL, Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 750W, (2.250 W Max), Грилл грејач со облога, Грилл моќн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.399,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG GE73A/BOL, Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 750W, (2.250 W Max), Грилл грејач со облога, Грилл моќност 1.100 W, Мембранска контрола, отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, стаклен ротирачки тањир 255 mm, 6 степени на моќност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка