SAMSUNG GE71A/BOL

SAMSUNG GE71A/BOL

5.450,00 ден.   Спореди

Микробранова печка со грил Бела боја Капацитет 20 литри Самостоечка Механичка контрола Отварање на вратата на копче Керамичка внатрешност Грил греач Стаклена ротирачка чинија 255 mm 7 степени на јачин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.450,00 ден.

пред 7 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Микробранова печка со грил Бела боја Капацитет 20 литри Самостоечка Механичка контрола Отварање на вратата на копче Керамичка внатрешност Грил греач Стаклена ротирачка чинија 255 mm 7 степени на јачина Максимално време на готвење 60 минути Надворешна моќност 750 w Потрошувачка на енергија 1.150 W Димензии : 330x211x309 мм (ШxВxД)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка