SAMSUNG GE-71 A/BOL

5.499,00 ден.   Спореди

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20Л МОЌНОСТ 750W МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ГРИЛ КЕРАМИЧКА ОБЛОГА ВО ВНАТРЕШНОСТА Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.499,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20Л МОЌНОСТ 750W МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ГРИЛ КЕРАМИЧКА ОБЛОГА ВО ВНАТРЕШНОСТА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка