Samsung Galaxy Tab 2 P5110/P5113 Silver 16GB WiFi Tablet, 10.1" PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass, 1280x800 pixels, Slot MicroSD up to 32MB, 1GB RAM, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot, Blueto

13.864,00 ден.   Спореди

10 Inch Tablet Samsung Galaxy Tab 2 P5110/P5113 Silver 16GB WiFi Tablet, 10.1" PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass, 1280x800 pixels, Slot MicroSD up to 32MB, 1GB RAM, Wi-...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 13.864,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


10 Inch Tablet Samsung Galaxy Tab 2 P5110/P5113 Silver 16GB WiFi Tablet, 10.1" PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass, 1280x800 pixels, Slot MicroSD up to 32MB, 1GB RAM, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot, Blueto

Резолуција на монитор 1280x800
Рам капацитет 1 GB
Капацитет 16 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Интегрирана веб камера yes
Дијагонала 10.1'' Inches
Брзина на процесор 1.00 GHz
Оперативен систем Android 4.0
Процесор технологија Cortex A9
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи