Samsung Galaxy Tab 2 P3100 White 8GB 3G + WiFi Tablet

Samsung Galaxy Tab 2 P3100 White 8GB 3G + WiFi Tablet

16.990,00 ден.   Спореди

Samsung Galaxy Tab 2 P3100 White 8GB 3G + WiFi Tablet, 7.0" PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass, 1024x600 pixels, Slot MicroSD up to 64MB, 1GB RAM, GPRS, EDGE, Wi-Fi 802....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung Galaxy Tab 2 P3100 White 8GB 3G + WiFi Tablet, 7.0" PLS TFT capacitive touchscreen, 16M colors, Corning Gorilla Glass, 1024x600 pixels, Slot MicroSD up to 64MB, 1GB RAM, GPRS, EDGE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Wi-Fi Direct, dual-band, Wi-Fi hotspot, Bluetooth v3.0, Infrared Port, USB2.0, Camera Geo-tagging 3.15 Mpixels, 2048x1536 pixels, Video 720p HD Video, Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich), CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9, GPU werVR SGX540, Sensors Accelerometer, gyro, compass, Messaging Email, Push Email, IM, RSS, Browser HTML, Adobe Flash, GPS GLONASS, JAVA, TV-Out, MP4/DivX/Xvid/FLV/MKV/H.264/H.263 player, Standard battery, Li-Po 4000 mAh Up to 40h, Up to 20h 3G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка