SAMSUNG  FG87KST/BOL

SAMSUNG FG87KST/BOL

15.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG FG87KST/BOL, Вградна Микробранова Печка, Црна боја, Црна врата, Капацитет 23л, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (2.300 W Max), Грилл грејач со облога, Грилл моќност 1.200 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG FG87KST/BOL, Вградна Микробранова Печка, Црна боја, Црна врата, Капацитет 23л, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (2.300 W Max), Грилл грејач со облога, Грилл моќност 1.200 W, TACT контрола(Touch), стаклен ротирачки тањир 288 mm, отварање на вратата на копче, керамичка внатрешност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење, Чистење со пареа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка