SAMSUNG EXT.HDD HXMU025DA/G22

2.999,00 ден.   Спореди

НАДВОРЕШЕН ХАРДДИСК 2,5" КАПАЦИТЕТ 250GB ПРИКЛУЧОК HI-SPEED USB 2.0 ТРАНСФЕР 480 MB/SEC Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


НАДВОРЕШЕН ХАРДДИСК 2,5" КАПАЦИТЕТ 250GB ПРИКЛУЧОК HI-SPEED USB 2.0 ТРАНСФЕР 480 MB/SEC Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка