SAMSUNG EC-WB850 Black

SAMSUNG EC-WB850 Black

16.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-WB150 Black, SCHNEIDER KREUZNACH, WiFi connectivity, 14 Mpixels CCD sensor, VARIOPLAN 18x optical zoom, 24mm wide angle lens, HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0 LCD displa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-WB150 Black, SCHNEIDER KREUZNACH, WiFi connectivity, 14 Mpixels CCD sensor, VARIOPLAN 18x optical zoom, 24mm wide angle lens, HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0 LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-WB150FBPBE3 Фотоапарати Samsung www.set.mk 7990 11587 SAMSUNG EC-WB150 Black 365 18 nemaSAMSUNG EC-WB850 Black, SCHNEIDER KREUZNACH, 16 Mpixels CMOS sensor, VARIOPLAN 21x optical zoom, WiFi, GPS, 23mm wide angle lens, Full HD movie recording, 3D photos, Double stabilization - Digital and Optical image stabilization, 3.0 AMOLED display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка