SAMSUNG EC-WB250 Black

11.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-WB250 Black, SCHNEIDER KREUZNACH, WiFi connectivity, 14.2 Mpixels BSI CMOS sensor, VARIOPLAN 18x optical zoom, 24mm wide angle lens, Full HD movie recording, Optical image stabilization, 3....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-WB250 Black, SCHNEIDER KREUZNACH, WiFi connectivity, 14.2 Mpixels BSI CMOS sensor, VARIOPLAN 18x optical zoom, 24mm wide angle lens, Full HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0\" Touch + 5 way key LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-WB250FBPBE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка