SAMSUNG EC-ST 66 Silver

SAMSUNG EC-ST 66 Silver

4.199,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ST 66 Silver, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom 25mm, wide angle lens, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, E...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ST 66 Silver, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom 25mm, wide angle lens, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ST66ZZFPSE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка