SAMSUNG EC-ST 66/8GB/BAG Blue

SAMSUNG EC-ST 66/8GB/BAG Blue

4.499,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ST 66/8GB/BAG Blue, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion batt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ST 66/8GB/BAG Blue, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ST66ZZFPUE3, SAMSUNG UNIVERSAL TYPE CASE EXCEPT ST50,WB500,55, EA-CC09U20A, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи