SAMSUNG EC-ST 200 black

7.490,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ST 200 black, 16 Mpixels CCD sensor, 10x optical zoom, WiFi, wide angle lens, HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ST 200 black, 16 Mpixels CCD sensor, 10x optical zoom, WiFi, wide angle lens, HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка