SAMSUNG EC-ES  95 White

SAMSUNG EC-ES 95 White

3.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ES 95 Cobalt Black, 16.1 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, 25mm wide angle lens, F2.5 bright lens, HD movie recording, Live panorama, Digital image stabilization, 2.7 LCD display, USB, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ES 95 Cobalt Black, 16.1 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, 25mm wide angle lens, F2.5 bright lens, HD movie recording, Live panorama, Digital image stabilization, 2.7 LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ES95ZZBPBE3 Фотоапарати Samsung www.set.mk 4299 11884 SAMSUNG EC-ES 95 Cobalt Black 365SAMSUNG EC-ES 95 White, 16.1 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, 25mm wide angle lens, F2.5 bright lens, HD movie recording, Live panorama, Digital image stabilization, 2.7 LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ES95ZZBPWE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка