SAMSUNG EC-ES 90/8GB/BAG Black

SAMSUNG EC-ES 90/8GB/BAG Black

3.890,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ES 90/8GB/BAG Black, 14 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.890,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ES 90/8GB/BAG Black, 14 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ES90ZZBPBE3, Digital Camera Bag DCB-12, Kingston 8GB microSDHC Class 4 w/SD Adapter, SDC4/8GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка