Samsung DVD+/-RW int. 22x

Samsung DVD+/-RW int. 22x

791,00 ден.   Спореди

Samsung DVD+/-RW int. 22x, without software, SATA black SH-S223C/BEBE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 791,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung DVD+/-RW int. 22x, without software, SATA black SH-S223C/BEBE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка