SAMSUNG DVD PLAYER  DVD-D530/EN

SAMSUNG DVD PLAYER DVD-D530/EN

2.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG DVD PLAYER DVD-D530/EN, USB for movie watching, HDMI, CD Ripping, MP3, WMA, Divx, MPEG4, JPEG, Dolby digital surround sound, Composite, Coaxial, Component, Audio Out L/R, Moving zoom availab...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG DVD PLAYER DVD-D530/EN, USB for movie watching, HDMI, CD Ripping, MP3, WMA, Divx, MPEG4, JPEG, Dolby digital surround sound, Composite, Coaxial, Component, Audio Out L/R, Moving zoom available, 12 Bit/108MHz Video DAC 24 Bit/192KHz Audio D/A Converter, Progressive Scan (A / V Quality)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка