SAMSUNG DVD-D360

3.245,00 ден.   Спореди

DVD PLAYER
USB, CD RIPPING, DIVX
REPRODUKCIJA: DVD, DVD±R , DVD±RW, CD, CD-R, CD-RW
AUDIO: MP3, AC3, LPCM, WMA, AAC, DOLBY DIGITAL/DIGITAL+
VIDEO: DVD, DIVX (INCL, DIVX, XVID), MKV...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD PLAYER
USB, CD RIPPING, DIVX
REPRODUKCIJA: DVD, DVD±R , DVD±RW, CD, CD-R, CD-RW
AUDIO: MP3, AC3, LPCM, WMA, AAC, DOLBY DIGITAL/DIGITAL+
VIDEO: DVD, DIVX (INCL, DIVX, XVID), MKV, JPEG, WMV
Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка