SAMSUNG DVD 5.1 Home system  HT-E455/EN with 4 Tall boy speakers and central speaker

SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E455/EN with 4 Tall boy speakers and central speaker

16.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E455/EN with 4 Tall boy speakers and central speaker, 1000W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI out, 1080P Video Up-scale, Sing karaoke with...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E455/EN with 4 Tall boy speakers and central speaker, 1000W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI out, 1080P Video Up-scale, Sing karaoke with all your favourite songs, Dolby digital, Dolby ProLogic II, DTS, Giga sound, MP3 Enhancer, Power bass, Smart volume, Composite output, Optical input, Decoding: MP3, WMA, WMV, JPEG, Divx, MKV, HD JPEG, AAC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка