SAMSUNG DVD 5.1 Home system  HT-E355/EN with 4 Tall boy spekaers and 1 central speaker

SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E355/EN with 4 Tall boy spekaers and 1 central speaker

15.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E355/EN with 4 Tall boy spekaers and 1 central speaker, 330W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI, 1080P Video Up-scale, Dolby digital, Dolby...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E355/EN with 4 Tall boy spekaers and 1 central speaker, 330W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI, 1080P Video Up-scale, Dolby digital, Dolby ProLogic II, Giga sound, MP3 Enhancer, Power bass, Smart Volume, Composite output, Optical input, Decoding: MP3, WMA, WMV, JPEG, Divx

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка