SAMSUNG DVD 5.1 Home system  HT-E350/EN with central speaker

SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E350/EN with central speaker

9.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E350/EN with central speaker, 330W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI, 1080P Video Up-scale, Dolby digital, Dolby ProLogic II, Giga sound, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG DVD 5.1 Home system HT-E350/EN with central speaker, 330W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI, 1080P Video Up-scale, Dolby digital, Dolby ProLogic II, Giga sound, MP3 Enhancer, Power bass, Smart Volume, Composite output, Optical input, Decoding: MP3, WMA, WMV, JPEG, Divx

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка