SAMSUNG DVD 5 1 Home system model HT-E330EN

8.900,00 ден.   Спореди

SAMSUNG DVD 5.1 Home system model: HT-E330/EN, 330W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI, 1080P Video Up-scale, Dolby digital, Dolby


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 8.900,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG DVD 5.1 Home system model: HT-E330/EN, 330W RMS, FM tuner, USB port for watching video, USB recording, HDMI, 1080P Video Up-scale, Dolby digital, Dolby

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка