SAMSUNG digitalni fotoaparat EC-ES9 srebrni

SAMSUNG digitalni fotoaparat EC-ES9 srebrni

3.651,00 ден.   Спореди

SAMSUNG digitalni fotoaparat EC-ES9 srebrni


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.651,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG digitalni fotoaparat EC-ES9 srebrni

Оптички зум 4x X
Резолуција 12.2mp MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка