SAMSUNG CLX-3185/SEE Color Laser Multifunctional Printer

SAMSUNG CLX-3185/SEE Color Laser Multifunctional Printer

11.690,00 ден.   Спореди

SAMSUNG CLX-3185/SEE Color Laser Multifunctional Printer, 3-in-1 Printer, Scaner, Copier, ADF, Speed: 16/4 ppm, SPL-C, Resolution: 600x600, RAM 128 MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: Silver...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.690,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG CLX-3185/SEE Color Laser Multifunctional Printer, 3-in-1 Printer, Scaner, Copier, ADF, Speed: 16/4 ppm, SPL-C, Resolution: 600x600, RAM 128 MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: Silver/Black

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка