SAMSUNG CLP-360/SEE Color Laser Printer

SAMSUNG CLP-360/SEE Color Laser Printer

6.490,00 ден.   Спореди

SAMSUNG CLP-360/SEE Color Laser Printer, Speed: 18/4 ppm, SPL-C, Resolution: up to 2400x600, RAM 32MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: White, Toner: CLT-K406, CLT-C406, CLT-M406, CLT-Y406


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG CLP-360/SEE Color Laser Printer, Speed: 18/4 ppm, SPL-C, Resolution: up to 2400x600, RAM 32MB, 150 sheets paper input tray, USB, Chasis: White, Toner: CLT-K406, CLT-C406, CLT-M406, CLT-Y406

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка