SAMSUNG CLP-320/SEE Color Laser Printer

SAMSUNG CLP-320/SEE Color Laser Printer

5.590,00 ден.   Спореди

SAMSUNG CLP-320/SEE Color Laser Printer, Speed: 16/4 ppm, SPL-C, Resolution: 600x600 dpi, RAM 32 MB, 130 sheets paper input tray, USB, Chasis: White/BlackCLP-320/SEE Black-White


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG CLP-320/SEE Color Laser Printer, Speed: 16/4 ppm, SPL-C, Resolution: 600x600 dpi, RAM 32 MB, 130 sheets paper input tray, USB, Chasis: White/BlackCLP-320/SEE Black-White

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка