SAMSUNG C61R2CAST/BOL

SAMSUNG C61R2CAST/BOL

19.799,00 ден.   Спореди

SAMSUNG C61R2CAST/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола на допир, 2 поединечни плотни , 1 дупла плотна, 1 овална плотна, Контролни функции: заштита за деца -...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG C61R2CAST/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола на допир, 2 поединечни плотни , 1 дупла плотна, 1 овална плотна, Контролни функции: заштита за деца - Child Lock, 9 степени на контрола на моќност, Тајмер, заштита од висока температура, Power On/Off функција, Грејни зони 2 поединечни плотни 145mm 1.2kW, 1 дупла плотна 120/210mm 0.75/2.2kW, 1 овална плотна 170/265mm 1.5-1.6/2.4kW, Вкупна моќност 7.0kW, Индикатор на греење, Димензии 575x505x52.6 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка