SAMSUNG BF3ON3T011/BOL

SAMSUNG BF3ON3T011/BOL

19.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG BF3ON3T011/BOL, Вградна фурна, INOX, LED Дисплеј (New Amber),двојно стакло, 1 Вентилатор + Конвекција, Отварање на вратата на доле, Внатрешна лампа 25 watts сместена позади, Фиксиран грејач, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG BF3ON3T011/BOL, Вградна фурна, INOX, LED Дисплеј (New Amber),двојно стакло, 1 Вентилатор + Конвекција, Отварање на вратата на доле, Внатрешна лампа 25 watts сместена позади, Фиксиран грејач, Горен Грил (In/Out) 1.600W/800W, Долен Грил 600W, Конвекција 1.700W, 6 функции на релната, Контролни функции на релната: Саат, Тајмер, Температура на релната, Лампа on/off, Звучен сигнал, Додатна опрема: , 2 квадратни мрежасти полици, Капацитет 65л, Енергетска класа А, Димензии надворешни 595x595x572 mm, внатрешни 464x370x410 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка