SAMSUNG BF1C4T043/BOL

SAMSUNG BF1C4T043/BOL

22.990,00 ден.   Спореди

Вградна рерна Боја на стакло -црна ЛЕД дисплеј Тројно стакло 2 Вентилатори + Конвекција Рамномерно печење од сите страни Внатрешна светилка 25 w на задната страна Метод на контрола Dial & Pop out ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вградна рерна Боја на стакло -црна ЛЕД дисплеј Тројно стакло 2 Вентилатори + Конвекција Рамномерно печење од сите страни Внатрешна светилка 25 w на задната страна Метод на контрола Dial & Pop out &Touch Каталитичко чистење Фиксиран греач Горен и долен грил Часовник Заштита за деца Тајмер Регулација на температура Светилка Звучен сигнал Две решетки Две телескопски полици 2x Емајлиран лим за печење Капацитет на рерната 65 литри Енергетска класа : А Надворешни димензии : 570x560x550 mm Внатрешни димензии : 464x370x410 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи