SAMSUNG BD-F5100/EN

5.099,00 ден.   Спореди

BLU RAY ПЛЕЕР РЕПРОДУКЦИЈА:BD / DVD / CD (DVD-VIDEO/DVD+/-R;+/-RW) МУЛТИФОРМАТ:MKV, DIVX, DIVXHD, AVCHD, WMV, JPEG DOLBY DIGITAL / TRUE HD ANYNET, ALLSHARE(DLNA) ИЗЛЕЗИ: HDMI, DIGITAL AUDIO ВЛЕЗОВИ:LA...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 5.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BLU RAY ПЛЕЕР РЕПРОДУКЦИЈА:BD / DVD / CD (DVD-VIDEO/DVD+/-R;+/-RW) МУЛТИФОРМАТ:MKV, DIVX, DIVXHD, AVCHD, WMV, JPEG DOLBY DIGITAL / TRUE HD ANYNET, ALLSHARE(DLNA) ИЗЛЕЗИ: HDMI, DIGITAL AUDIO ВЛЕЗОВИ:LAN, USB Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка