SAMSUNG AR18FSFTJWQNEU

SAMSUNG AR18FSFTJWQNEU

49.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG AR18FSFTJWQNEU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5,0KW на ладење (од 15 до 43 степени целзиусови), 6,0KW на греење (од -5 до 24...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 49.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG AR18FSFTJWQNEU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 18.000BTU, Моќност 5,0KW на ладење (од 15 до 43 степени целзиусови), 6,0KW на греење (од -5 до 24 степени целзиусови), Full HD Filter 80, Anti-bacteria слој, автоматско чистење на воздухот, Smart Saver (Energy Saving Programme), Оптимално еднострано крилце за воздушна струја, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Auto Restart, Auto Changeover, Далечински управувач, Гас за разладување R-410, Twin BLDC компресор, Антикорозивен финиш

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка