SAMSUNG AQV18PSBN 5.5KW bez inverter

39.999,00 ден.   Спореди

12,000BTU, Moknost 3.5KW na ladenje, 3,8KW na greenje Full HD Filter, Anti-bacteria sloj, avtomatsko chistenje na vozduhot,optimalno ednostrano krilce za vozdushna struja, 4 brizini na ventilatorot


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 39.999,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


12,000BTU, Moknost 3.5KW na ladenje, 3,8KW na greenje Full HD Filter, Anti-bacteria sloj, avtomatsko chistenje na vozduhot,optimalno ednostrano krilce za vozdushna struja, 4 brizini na ventilatorot

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка