SAMSUNG AQ18TSBNCEE

SAMSUNG AQ18TSBNCEE

35.399,00 ден.   Спореди

SAMSUNG AQ18TSBNCEE, Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, 18.000BTU, Моќност 5,2KW на ладење (од 15 до 43 степени целзиусови), 5,8KW на греење (од 5 до 24 степени целзиусови), Full HD Filter...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 35.399,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG AQ18TSBNCEE, Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, 18.000BTU, Моќност 5,2KW на ладење (од 15 до 43 степени целзиусови), 5,8KW на греење (од 5 до 24 степени целзиусови), Full HD Filter, Anti-bacteria слој, автоматско чистење на воздухот, Оптимално еднострано крилце за воздушна струја, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Auto Restart, Auto Changeover, Далечински управувач, Гас за разладување R-410, ROTARY компресор, Антикорозивен финиш

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка