SAMSUNG 75 (191cm) 3D SMART Slim LED TV  UE75ES9000SXXH	730	18	nemaMaxell E100 4GB USB flash drive, black, password software included, no drivers required, 10MB read speed, 5MB write speed	USB Мемориja	Maxell	www.set.mk	259	25932	Maxell E100 4GB USB

SAMSUNG 75 (191cm) 3D SMART Slim LED TV UE75ES9000SXXH 730 18 nemaMaxell E100 4GB USB flash drive, black, password software included, no drivers required, 10MB read speed, 5MB write speed USB Мемориja Maxell www.set.mk 259 25932 Maxell E100 4GB USB

299.990,00 ден.   Спореди

Dell Inspiron N5050/0GB Black, Intel Celeron B815 (1.60GHz, 1333,2M cache) CPU, Integrated HD2000 VGA, 0MB 1333MHz DDR3, 320 GB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 299.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell Inspiron N5050/0GB Black, Intel Celeron B815 (1.60GHz, 1333,2M cache) CPU, Integrated HD2000 VGA, 0MB 1333MHz DDR3, 320 GB 5400rpm HDD, 8x DVD+/-RW Optical Drive, Wireless 802.11n, Bluetooth, 1.0MP Camera, HDMI, Primary 6-cell 48W/HR LI-ION Battery, Linux, 2.4KG, 15.6 HD (1366X768) WLED with TrueLife, Black, 5050-5187 Преносни компјутери DELL www.set.mk 19115 37648 Dell Inspiron N5050/0GB Black 1095 5 nemaAlfa Term AT 20, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 25KW на јаглен, 20KW на дрво, 1,9Bar Работен притисок, Запремнина на котел 14Л, Термостат, загревње на површина од190-250м3, Tермостат, Отвор за ложење В:Ш: 260:290:430mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 400:460:440mm, одвод f145mm, Степен на искористеност 71.4 %, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 170кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm Греење AlfaPlam www.set.mk 43999 64982 Alfa Term AT 20 730 18 nemaINDESIT RAA 24 S (0), Фрижидер со горна комора, сребрен, 226л (184л 42л), А+ енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 14 часа, Можност за промена на вратите, Стаклени полици, Димензии: 139x55x60 цм Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 12999 64983 INDESIT RAA 24 S (0) 1825 18 imaINDESIT RAA 27 IX, Фрижидер со горна комора, INOX, 226л (184л 42л), А+ енергетска класа, Автоматско одмрзнување, Статичен систем на ладење, Капацитет на замрзнување 2.5кг, Автономност 14 часа, Можност за промена на вратите, Стаклени полици, Димензии: 139x55x60 цм Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 16499 64984 INDESIT RAA 27 IX 1825 18 nemaINDESIT IWC 71282 ЕCO, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕРСКИ МОТОР, Бела, 7кг, 1200 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, А++ енергетска класа, 16 програми, тајмер за одложено перење, 54x60x85цм Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 17499 64985 INDESIT IWC 71282 ЕCO 1825 18 nemaHOTPOINT ARISTON AQ7L 092 U (EU), Машина за перење алишта, бело сива, Aqualtis series, 7кг, 1000 вртежи, 16 програми, А++, Super silent, Plus Care sensor, Eco tech, одложен старт до 24 часа, специјални програми, џинс програма, свила програма, програма за текстил со пердуви, програма Woolmark platinum care за перење на алишта кои се перат само рачно, 62,5x65x89цм Апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 24499 64986 HOTPOINT ARISTON AQ7L 092 U (EU) 1825 18 nemaINDESIT IWDC 6105 (EU), Машина за перење и сушење, Бела, 6кг перење, 5кг сушење, 1000 вртежи, Eco Time, Автоматски сензор за нивото на сушење, тајмер за одложено перење, варијабилна брзина, Б енергетска класа, 16 програми, Перење свила, Димензии: 85x59,5x53,5 Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 18990 64987 INDESIT IWDC 6105 (EU) 1825 18 nemaHOTPOINT ARISTON ARMXXL 125 (EU), Машина за перење и сушење алишта, Бела, 7кг перење, 5кг сушење, 1200 вртежи, 11 програми за перење, 3 потенциометри на контролна табла и 6 копчиња, intellygent control, тајмер за одложен старт до 9 часа, 3 нивоа на сушење, регулација на температура и центрифуга, super wash за екстремно валкани алишта, woolmark platinum care програма, заклучување на вратата, заштита од протекување, енергетска класа Б, 85x60x54цм Апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 23999 64988 HOTPOINT ARISTON ARMXXL 125 (EU) 1825 18 imaINDESIT IDCA 735 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, Електронски програматор, Автоматски нивоа на сушење, Eco Time, Регулација на брзина на вртежи, Индикатор за празнење на садот за вода, сензор за влажност, 11 програми, тајмер, индикатор за затнат филтер, Бучност: 67dB, Енергетска класа Б, Димензии: 85 x 60 x 58,4 cm Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 17999 64989 INDESIT IDCA 735 B (EU) 1825 18 nemaINDESIT KN3C11(W)/FR, Електричен стаклокерамички шпорет, бел, 50цм, мултифункциска рерна со 4 функции 58л, тајмер, 2100W, Б енергетска класа, каталитички систем на чистење со отстранливи ѕидови, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина, 85 x 50 x 60цм Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 15990 64990 INDESIT KN3C11(W)/FR 1825 18 ima pod 5HOTPOINT ARISTON C3V M57(W) RU/H, Електричен стаклокерамички шпорет, бел, 4 рингли, 50цм, LED Дисплеј со тајмер, мултифункциска рерна со 5 функции 53л, тајмер, Б енергетска класа, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина, 85 x 50 x 60цм Апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 19999 64991 HOTPOINT ARISTON C3V M57(W) RU/H 1825 18 nemaHOTPOINT ARISTON KRH 600 X, Зависна вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, INOX рамка, 4 грејни зони 5800W тотал, индикатор за топлина, 3.9 x 57.4 x 50.4 цм Апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 12999 64992 HOTPOINT ARISTON KRH 600 X 1825 18 nemaHOTPOINT ARISTON KRA 640 C (PL), Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, без рамка, сензорски команди, 4 грејни зони, 6700W, заклучување од деца, индикатор за топлина, 59 x 52 цм Апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 12499 64993 HOTPOINT ARISTON KRA 640 C (PL) 1825 18 ima pod 5HOTPOINT ARISTON FK 63 X/HA S, Вградна фурна, INOX, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 6 програми, Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Вентилатор, 2800W моќ, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x58 цм Апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 18999 64994 HOTPOINT ARISTON FK 63 X/HA 1825 18 nemaHOTPOINT ARISTON MWKX 211 X HAM, Вградна микробранова, ИНОКС, 24л, механички контроли, 900W, 37 x 59.5цм Мали апарати за домаќинство HOTPOINT - ARISTON www.set.mk 15999 64995 HOTPOINT ARISTON MWKX 211 X HAM 1825 18 nemaINDESIT IN D 2912 D, Вграден фрижидер со горна комора, бел, 262л, 204л фрижидерски дел, 58л замрзнувач, 41децибели, А+ енергетска класа, 165 x 55 x54 цм Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 22499 64996 INDESIT IN D 2912 D 1825 18 ima pod 5INDESIT IN CB 31 AA, Вграден фрижидер со долна комора, бел, 275л, 200л фрижидерски дел, 75л замрзнувач, hygiene control, 39децибели, А+ енергетска класа, 174 x 55 x54 цм Апарати за домаќинство INDESIT www.set.mk 24999 64997 INDESIT IN CB 31 AA 1825 18 nemaHP 6300P i3 2120, 50Gb, 2GB, Win 7 professional Конфигурации HP www.set.mk 35667 80470 HP 6300P i3 2120 350 5 nemaSAMSUNG 75 (191cm) 3D SMART Slim LED TV UE75ES9000SXXH, FullHD 1920x1080, 800Hz, Built in camera, Face recognition, Motion control, Voice control, Smart phone remote supported, Dual Core CPU, 1 Tuner Picture in picture, DVB-T/C/S2, 2D/3D converter, DLNA, Wifi direct, USB recording, 3x HDMI, 3x USB with MPEG4, component, DVI, SCART, Rose gold metallic design, Square stand type, 2x 3D glasses included, Smart touch control included, SMART Evolution kit - new TV every year by changing the chip

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка