SAMSUNG 3D BLU-RAY DVD BD-E5500

7.899,00 ден.   Спореди

SAMSUNG 3D BLU-RAY & DVD player model: BD-E5500/EN, Video decoding: MKV, Divx, MPEG4, WMV, JPEG, MPO, Audio decoding: MP3, WMA, AAC, Dolby Digital decoding, DTS Surround decoding, Dolby Digital Plus/T...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 7.899,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG 3D BLU-RAY & DVD player model: BD-E5500/EN, Video decoding: MKV, Divx, MPEG4, WMV, JPEG, MPO, Audio decoding: MP3, WMA, AAC, Dolby Digital decoding, DTS Surround decoding, Dolby Digital Plus/True HD, HDMI connection, LAN port, WiFi Ready, DLNA, USB port for watching video, External HDD support, Coaxial digital audio output

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка