Samsung 22 LCD Wide Monitor	700	5	nema®Asus 17 PM17TS Silver 8ms DVI Speaker 2.5W x 2 Stereo

Samsung 22 LCD Wide Monitor 700 5 nema®Asus 17 PM17TS Silver 8ms DVI Speaker 2.5W x 2 Stereo

6.199,00 ден.   Спореди

Samsung 22 LCD Wide Monitor, Model Name: B2230N, Model Code: LS22PUYKF/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 10...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 22 LCD Wide Monitor, Model Name: B2230N, Model Code: LS22PUYKF/EN, High Glossy Black, Max. Resolution: 1920x1080, 1080p (FullHD), Brightness Typical (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 1000:1 (DCR Mega infinite), Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms (GTG), 15Pin D-Sub, MagicBright3, MagicEco, MagicAngle, Off timer, Image Size Colour Effect, Customised key, Windows Vista Basic, Screen Size: 21,5 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка