Samsung 1GB 1333MHz DDR3 SO-DIMM

Samsung 1GB 1333MHz DDR3 SO-DIMM

357,00 ден.   Спореди

Шифра 25688 - Samsung 1GB 1333MHz DDR3 SO-DIMM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25688 - Samsung 1GB 1333MHz DDR3 SO-DIMM

Рам капацитет 1 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник

Go nema na nivnite stranici.